Гандболістки львівської «Галичанки» двічі перемогли «Карпати» | Львівська мануфактура новин
Гандболістки львівської «Галичанки» двічі перемогли «Карпати»
18 Жовтня, 19:44

Львівська Галичанка двічі перемогла ужгородські Карпати у рамках чемпіонату України серед команд Суперліги.

Це вперше львів’янки зіграли зі своїми принциповими суперницями у новому сезоні. У першому матчі команди зі Львова та Ужгорода демонстрували доволі рівну гру. У першому таймі суперниці йшли нога в ногу та пішли на перерву із рахунком 10:10. У другій частині матчу вперед виходили то «Галичанка», то «Карпати». Однак наприкінці зустрічі господарки таки дотиснули суперниць та перемогли 24:21.

Другий матч підопічним Василя Козара давався легше. Львів’янки домінували ще від перших хвилин зустрічі і перший тайм закінчили з відривом у 4 голи – 17:13.

У другій частині поєдинку  дівчата перевагу лише збільшили та у підсумку перемогли із рахунком 32:23.