Гірняк: «Фірма Дубневичів шантажує мешканців Нового Роздолу відімкненням водопостачання» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Гірняк: «Фірма Дубневичів шантажує мешканців Нового Роздолу відімкненням водопостачання»
22 Травня, 19:11

Гірняк: «Фірма Дубневичів шантажує мешканців Нового Роздолу відімкненням водопостачання»

30-тисячне місто Новий Розділ знову потерпає від свавілля горе-комунальників із ТзОВ «Енергія Новий Розділ», засновниками якого є сумнозвісні брати Дубневичі. Відтепер мешканців міста шантажують відімкненням водопостачання через черговий майновий конфлікт. Про це заявив голова Коордради політичної партії «Громадянська позиція», депутат Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

“Ми вже третій рік поспіль можемо спостерігати за тим, як в майнових розбірках за майно «Енергій» у Новому Роздолі та Новояворівську стають заручниками звичайні мешканці цих міст. Спочатку під загрозою двічі був початок опалювального сезону і ці два міста могли розділити сумну долю Алчевська. Тепер предметом «шантажу» громади є водопостачання Нового Роздолу, – каже Володимир Гірняк. – Ви пам’ятаєте, як минулого року ми за участі прем’єр-міністра України, міністрів, народних депутатів запускали тепло до цих двох міст та передали майно в управління структурному підрозділу НАК «Нафтогаз України» – ТОВ «Нафтогаз тепло»? Останнє, попри труднощі, провело опалювальний сезон”.

 

Він зазначає, що коли почалася підготовка до наступного опалювального сезону, під час інвентаризації майна керівництво ТзОВ «Енергія Новий Розділ» стало чинити опір.

«Верхом цинізму» стали заяви посадових осіб «Енергії Новий Розділ», що вони відмовляються надавати послуги з водопостачання та водовідведення у Новому Роздолі, хоча саме ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» є визначеним надавачем цих послуг. Безгосподарність посадовців «Енергії» призвела до того, що сотні і тисячі кубометрів артезіанської води і тепер просто виливаються на землю і ліквідовувати пориви водогону працівники «Енергії» не поспішають, а навпаки, вони звинувачують законного управителя та державну структуру – АРМА в рейдерстві. Звертаюсь до керівництва держави та області, правоохоронних органів, Нацполіції, НАБУ, АРМИ дати належну оцінку цим всім діям!

До речі, у зв’язку із пом’якшенням карантину продовжить свою роботу тимчасова слідча комісія Львівської обласної ради, яка розставить всі крапки в питанні передачі майна від громади у приватні руки та надасть оцінку причинам зриву опалювального сезону у цих двох містах», – підкреслив Володимир Гірняк.

Фото: Варіанти

Відео