Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Голова ЛОДА закликав облраду перерозподілити кошти обласних програм пропорційно
11 Лютого, 13:21

Голова ЛОДА закликав облраду перерозподілити кошти обласних програм пропорційно

На черговому пленарному засіданні Львівської обласної ради голова ОДА Максим Козицький закликав обласних депутатів пропорційно та конструктивно розподіляти кошти обласних програм.

«Кошти мають розподілитися пропорційно між всіма районами та містами, а також вони мають відповідати програмі соціально-економічному розвитку, – зазначив Максим Козицький. – Я з командою намагався знайти певне порозуміння і бачення щодо цих проектів, оскільки розпорядником більшості коштів є департаменти облдержадміністрації. На жаль, наша позиція не була почута. Закликаю депутатів звернути на це увагу. Наголошую, що під час сьогоднішньої сесії Львівської обласної ради мають розглянути внесення змін до показників обласного бюджету та низку інших питань».

Голова ОДА наголосив також, що у своїй роботі націлений на досягнення результатів та готовий працювати у конструктивному руслі.

Як наголосив на своїй сторінці у Фейсбуці сам Максим Козицький, сьогодні він мав брати участь у нараді за участю Президента у Києві, однак вирішив таки прийти на сесію облради та познайомитися із депутатським корпусом.

  • 0
  • 2139
Схожі новини