Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Горіла ледь не вся Львівщина: за минулу добу рятувальники погасили 11 пожеж сухої трави
22 Січня, 11:01

Горіла ледь не вся Львівщина: за минулу добу рятувальники погасили 11 пожеж сухої трави

За минулу добу горіння сухої трави зафіксували у Дрогобицькому, Бродівському, Жовківському, Пустомитівському, Радехівському, Сколівському районах, а також в містах Червоноград та Борислав.

Так, зокрема вчора о 19:38 пожежа виникла у селі Ситихів Жовківського району на відкритій території. О 21:59 пожежу сухої трави на площі 2 000 кв.м. ліквідували.

Ще одна великомасштабна пожежа сухостою виникла о 22:57 в селі Нижня Білка Пустомитівського району. А о 01:38 сьогодні надзвичайники ліквідували пожежу сухої трави та чагарнику на площі 2 000 кв.м. та сміття на площі 15 кв.м.

“В жодному разі не розводьте багаття поблизу будівель і не залишайте його без нагляду. Також не розпалюйте багаття в лісі – це дуже небезпечно. Не дозволяйте дітям підпалювати суху траву! Необхідно дотримуватись заходів безпеки і при палінні цигарок – не кидайте недопалки на землю. Нерідко загоряння відбуваються і з цієї причини. Не випалюйте залишки сухостою на полях! Пам’ятайте, що відповідно до вимог пожежної безпеки спалювання сміття та сухої трави на території і поблизу населених пунктів, заборонено”, – нагадують рятувальники.

Нагадаємо, на Дрогобиччині та Яворівщині нещодавно на пожежах загинули люди.

  • 0
  • 2081
Схожі новини