Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хата спалахнула як сірник»: на Сколівщині у пожежі згоріла пенсіонерка
09 Листопада, 11:48
logo-black

«Хата спалахнула як сірник»: на Сколівщині у пожежі згоріла пенсіонерка

Вчора увечері в селі Орів, що в Сколівському районі, трапилась трагедія. Загорілась старенька дерев’яна хата. З неї не встигла вибратись 79-річна бабуся, що мешкала сама.

«Хатина її під гору добряче була розташована. Туди важко добратись машинами. Жінка й сама вже рідко спускалась до села. Поруч неї мешкала лише одна сусідка, вона й побачила, що горить. Набрала мене, я викликала рятувальників. Обдзвонила кого могла в селі, аби бігли рятувати. Хата старенька, дерев’яна, спалахнула швидко, як сірник. Люди лили воду, але важко було щось зробити. Пожежна швидко приїхала в село, але виїхати туди під гору просто не могла. Дорога лісова, там запросто можна забуксувати і перекинутись. Люди уазиками перебирали у рятувальників помпу, рукава. І так їхали гасити. Але поки все підключили, то в будику вже дах провалився у середину. Не вдалось врятувати господиню», – розповідає сільська голова Т етяна Сухроменда.

Місцеві кажуть жінка розпалювала пічку в домі і очевидно іскра потрапила на підлогу. Від цього і спалахнула пожежа. Таких старих дерев’яних будинків, які зведені у високогір’ї, у селі чимало, і в більшості з них доживають віку одинокі пенсіонери.

  • 0
  • 6370
Схожі новини