Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Громадський активіст заявив про погрозу фізичної розправи від лісників
21 Квітня, 17:29
logo-black

Громадський активіст заявив про погрозу фізичної розправи від лісників

Віталій Майборода, борець із незаконними вирубками на Львівщині, заявив про погрозу фізичної розправи від лісників. Про це він зазначив в аналітичному матеріалі для громадської організації «Люди Країни», до якої він належить. 

«В оточенні Дейнеки є дуже багато людей, які спочатку потоваришували зі мною і навіть певний час здавались друзями. Але потім, в один момент почались розмови на зразок: «Та для чого тобі це», «Лиши того Дейнеку вже в спокої». Спочатку ці розмови велись в такому тоні порад, але з кожним разом ставали все більше нагнітаючі. А особливо посилились в період виборів. Я займаюсь прийомом металу. Довелось почути такий варіант розвитку подій: «Прийдуть до тебе, нібито, як клієнти, візьмуть якийсь лом, перевалять тобі голову, та й будеш мати боротьбу з лісниками. Дейнека ж впливи має всюди, в його оточенні і колишні спортсмени». Власне, як ще це розцінювати, як не погрозу, не знаю», – уточнив у коментарі LMN Віталій Майборода.

Чоловік виступає проти незаконних вирубок вже не один рік. Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства  та Анатолій Дейнека навіть позивались до суду на активіста щодо фільму “Українські гниди” в карпатських лісах”. У коментарі до відео Майборода висловився про великі статки та відпочинок за кордоном Дейнеки, а також звинуватив його у розкраданні державного майна.

В аналітичному матеріалі на сторінці громадської організації Майборода ж пояснює факт звинувачення директора Стрийського лісгоспу Ростислава Павліва у службовій недбалості.

“Цікавим є те, що Павлів буде відповідати не за вирубування лісів, чим він у поті чола займався усе своє життя, а за невеличкий кар’єр. Те, що лісівники з розкрадання лісів переходять на розробку кар’єрів вказує на те, що лісові ресурси виявляється не бездонні. А свої апетити вони вгамовувати не збираються”, – наголошує Майборода.

Факт звинувачення, припускає активіст, є своєрідним попередженням для лісників, аби “не лізли не у свою тему”.

Схожі новини