Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ярослав Рущишин представив команду «Голосу» Франківського району
05 Вересня, 11:12

Ярослав Рущишин представив команду «Голосу» Франківського району

Лідер партії «Голос» на Львівщині Ярослав Рущишин представив команду Франківського району.

hol2

«Це люди, які є новими у політиці, професіонали, мають знання та енергію змінювати цей район», – розповів Ярослав Рущишин на зустрічі з мещканцями.

До команди увійшли: координатор Франківської команди – лікар-стоматолог, волонтер Тарас Миляник, заступниця директора школи №31 Леся Левкович, економіст «Міжнародного аеропорту «Львів» Андрій Павлюк, благодійник та екоактивіст Назар Капраль, підприємець Андрій Уський, лікар і волонтер Святослав Демків, лікар Захар Миляник, а також голова Комітету підприємців Львівщини, координатор міського осередку «Голосу» Андрій Дячишин.

«Ми плануємо стати місточком між жителями кожного під’їзду та владою міста», – пояснив Тарас Миляник. – «Для досягнення цілей ми стали командою». Метою майбутніх депутатів міської ради є облагородження громадських просторів Франківського району, розвиток транспортної інфраструктури, безпека на вулицях та покращення якості життя самих мешканців.

«Я не вірю у формулу, за якою можна бути щасливим у нещасній країні. Тому ми йдемо на вибори, аби робити зміни в нашій країні»,– Ярослав Рущишин.

Презентація команди Франківського району стала початком серії зустрічей лідера партії «Голос» на Львівщині Ярослава Рущишина з мешканцями районів Львова. Ярослав Рущишин виріс саме тут і звідси був обраний народним депутатом. Вже цієї неділі лідер партії «Голос» представлятиме команди Шевченківського та Галицького районів. Стежте за інформацією на сторінці осередку партії «Голос» на Львівщині у Фейсбуці «Голос Львова» https://www.facebook.com/goloszmin.lviv

  • 0
  • 399
Схожі новини