Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Європейський інвестиційний банк схвалив негайну фінансову підтримку Україні у 668 мільйонів євро
04 Березня, 19:12

Європейський інвестиційний банк схвалив негайну фінансову підтримку Україні у 668 мільйонів євро

Правління Європейського інвестиційного банку схвалило негайну фінансову підтримку Україні в розмірі 668 млн євро, йдеться в прес-релізі ЄІБ. Фінансова підтримка є частиною програми EIB Ukraine Solidarity Urgent Response. Зазначається, що ЄІБ “засуджує жорстоке та незаконне вторгнення Росії в Україну”, повідомила Економічна правда.

 

Цей початковий пакет підтримки допоможе українській владі задовольнити найнагальніші фінансові потреби, включаючи закупівлю продуктів харчування, медичного забезпечення та палива для громадян. Негайна підтримка буде доступна протягом кількох днів, – заявили у банку. 

Крім того, погодили, що ЄІБ має продовжувати подальші ініціативи в рамках надзвичайного пакету солідарності для України. До них належать:

1. Фінансування критичних інфраструктурних потреб в Україні шляхом перепрофілювання зобов’язань інфраструктурних проєктів для задоволення невідкладних інвестицій та потреб у реконструкції. Вони охоплюватимуть транспорт, енергетику, розвиток міст та цифрові інвестиції. “Ці гроші можуть бути доступні дуже швидко, як тільки українська влада зможе підписати зміни до існуючих контрактів”, – кажуть в ЄІБ.

2. Допомога відновити все, що знищує російська армія, шляхом фінансування нової критично важливої ​​економічної та соціальної інфраструктури, необхідної, як тільки вільна та незалежна Україна буде відновлена ​​після війни.

Схожі новини