Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Збірній Україні присудили технічну поразку в матчі зі Швейцарією
25 Листопада, 19:03

Збірній Україні присудили технічну поразку в матчі зі Швейцарією

Українська асоціація футболу повідомила, що УЄФА присудила Збірній України технічну поразку з рахунком 0:3 у матчі Ліги Націй зі Швейцарією, передає Українська правда. Таке рішення Апеляційний комітет УЄФА прийняв сьогодні, 25 листопада, на своєму засіданні.

За підсумками розгляду справи Апеляційний комітет УЄФА вирішив визнати, що матч Швейцарія – Україна не відбувся з вини збірної України з футболу, та зарахувати їй технічну поразку з рахунком 0:3.

Після зарахування технічної поразки підопічні Андрія Шевченка набрали 6 очок в групі 4 і посіли останнє місце в турнірній таблиці. Отже, на наступний сезон збірна України вилітає до дивізіону В Ліги Націй.

В УАФ є право оскаржити рішення Апеляційного комітету УЄФА у Спортивному арбітражному судді в Лозанні.

«Після отримання резолютивної частини рішення Апеляційного комітету УЄФА УАФ заявляє про свою категоричну незгоду із ним та про свій намір оскаржити дане рішення у Спортивному арбітражному суді в місті Лозанна одразу після отримання повного тексту рішення з мотивувальною частиною», – зазначив віцепрезидент УАФ Юрій Запісоцький.

 

Нагадаємо, що матч Швейцарія – Україна у шостому турі Ліги націй мав пройти 17 листопада у Люцерні. Втім у день гри позитивні тести на COVID-19 здали три гравці збірної України та один з працівників тренерського штабу. У день поєдинку лікар кантону Люцерна Роджер Харстолл заборонив проводити цей матч через позитивні тести у гравців української команди. Пізніше збірну України закрили на карантин, а вже 18-го листопада команда повернулася до Києва. Повторні тести у гравців виявилися негативними.

Українська сторона наполягала на проведенні гри 17 листопада, чи на наступний день. Пізніше УЄФА повідомила, що гра Швейцарія – Україна не відбудеться в дані терміни і долю матчу буде вирішувати Контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини