Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кабмін пообіцяв повернути кошти для онкохворих, які виділили на будівництво доріг
28 Жовтня, 11:17

Кабмін пообіцяв повернути кошти для онкохворих, які виділили на будівництво доріг

У Кабміні назвали причини перерозподілу коштів, які виділили Міністерству охорони здоров’я для онкохворих. Раніше понад 104 мільйони гривень, які мали б витратити на програму з удосконалення діагностики онкологічних захворювань, уряд передав на будівництво доріг.

Причиною перерозподілу коштів стало те, що МОЗ не встигло зреалізувати цю програму. Для проведення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань надали 116 мільйонів гривень. Ці кошти за останні дев’ять місяців так й не були використані.

Попри це, Міністерству охорони здоров’я таки повернуть гроші, які виділили для онкохворих. У 2021 році відомство отримає фінансування. Про це повідомили у пресслужбі Кабміну.

 

«Додатково зазначимо, що рішення Комісії про перерозподіл було прийнято на підставі моніторингу реалізації проєкту у 2020 році (сума використаних коштів за 8 місяців поточного року становить 0,4%) і неможливості реалізації цього проєкту у 2020 році”, – зазначили в Кабміні.

Рішення про перерозподіл буде погоджено бюджетним комітетом.

Нагадаємо, що зі 104 мільйонів гривень, закладених у програму діагностики онкологічних захворювань, Уряд передав на розвиток доріг у Львівській області 61,55 мільйона. Окрім цього, Укравтодору перерозподілили 35 мільярдів гривень з фонду протидії COVID-19.

Схожі новини