Кардинал з Ватикану приїде на Львівщину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Кардинал з Ватикану приїде на Львівщину
16 Липня, 09:12

Кардинал з Ватикану приїде на Львівщину

У Львові з візитом упродовж 17 — 18 липня перебуватиме представник Ватикану, Папський елемозинарій (розподілювач милостині) Кардинал Конрад Краєвський, повідомляє Львівська міська рада.

Серед головних подій візиту — освячення території будівництва Дому для самотніх та бездомних жінок у Львові та освячення храму св. Йоана Павла ІІ у Сокільниках.

Так, об 11.00 на перехресті вулиць Хлібної-Пимоненка Кардинал освятить територію під будівництво Дому для бездомних та самотніх жінок. Цим будинком опікуватимуться Сестри Альбертинки РКЦ.

Об 11.50 Кардинал Конрад Краєвський обідатиме з бездомними у ʺКарітасіʺ Львова на вулиці Винниченка, 32. Опісля відбудеться підхід до преси Кардинала з нагоди його візиту до Львова.

Цьогоріч минає 100 років від Дня народження святого Папи Івана Павла ІІ. Тому символічно, що саме у 2020 році Кардинал Конрад Краєвський освятить храм св. Йоана Павла ІІ та сімейний центр  Початок освячення о 15.30 год. Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький переконаний, що візит Кардинала Конрада Краєвського — особливий жест Папи Франциска.

ʺКардинал Конрад Краєвський, як Папський елемозинарій, приїде сюди до нас, щоб показати також близькість Отця Франциска з нашим народом, нашою Церквою в Україні. Це є великий жест Папи Франциска, а також велика любов Кардинала Конрада Краєвського, який довгі роки був близьким співпрацівником Папи Івана Павла ІІʺ, — зазначив він.

Зазначимо, Кардинал Конрад Краєвський народився 25 листопада 1963 року в польському місті Лодзі. У 1988 році закінчив Вищу Духовну Семінарію і отримав священичі свячення, а також завершив навчання у Люблінському Католицькому Університеті. Навчався у Папському Літургійному Інституті св. Ансельма та в Папському Університеті св. Томи Аквінського.

  • 0
  • 247
Відео