Касирка «Укрзалізниці» відправила відео переміщення техніки ЗСУ через Telegram: у суді покаялась | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Касирка «Укрзалізниці» відправила відео переміщення техніки ЗСУ через Telegram: у суді покаялась
18 Липня, 18:30

Касирка «Укрзалізниці» відправила відео переміщення техніки ЗСУ через Telegram: у суді покаялась

Касирка «Укрзалізниці» на станції в Жмеринці зазняла переміщення вагонами озброєння ЗСУ та надіслала сторонній особі, за що була визнанана винною у поширенні інформації. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 11 липня.

«19 червня о 17:00, перебуваючи на залізничній станції міста Жмеринка (платформа № 1), жінка, яка працює касиром залізниці, відзняла на власний мобільний телефон відео про військову техніку Збройних Сил України — артилерійське озброєння, яке знаходилось на вагонних платформах для подальшого переміщення», — йдеться у повідомленні.

Відеозапис громадянка відразу ж переслала через додаток Telegram іншій особі.

Суд визнав жінку винуватою, інформацію касирка підтвердила та покаялась, що таке більше не повториться. Зазначила, що до вчиненого ставиться самокритично та шкодує, що так сталось.

Нагадаємо, що 25 квітня росіяни обстріляли ракетами об’єкти транспортної інфраструктури поблизу міст Жмеринки та Козятина на Вінниччині, які є залізничними вузлами. Прокуратура інформувала, що 5 осіб загинули і 18 поранено.

Відео