Керівник ІТ-компанії заплатить 17 тисяч гривень штрафу за спробу незаконно перетнути кордон у Шегинях – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Керівник ІТ-компанії заплатить 17 тисяч гривень штрафу за спробу незаконно перетнути кордон у Шегинях
14 Липня, 18:15

Керівник ІТ-компанії заплатить 17 тисяч гривень штрафу за спробу незаконно перетнути кордон у Шегинях

Мостиський районний суд виніс вирок керівнику ІТ-компанії, який спробував перетнути кордон з підробленими висновком військово-лікарської комісії про непридатність до служби. Як повідомляє zaxid.net, суд призначив йому покарання у вигляді 17 тис. грн штрафу.

Як вказано у вироку суду, уродженець Рівного Ярослав Гошовський наприкінці червня цього року знайшов в Інтернеті бланки тимчасового посвідчення військовозобов’язаного та довідки військово-лікарської комісії. Чоловік вирішив підробити документи, вказавши свої дані та інформацію щодо його непридатності до військової служби із виключенням з військового обліку.

3 липня Ярослав Гошовський спробував перетнути кордон у пункті пропуску «Шегині – Медика» на підставі підроблених ним документів. Однак його викрили прикордонники.

Під час досудового розслідування обвинувачений визнав свою провину. У матеріалах справи вказано, що Ярослав Гошовський є керівником ТОВ «Рансайт». Згідно з даними бізнес-пошукової системи YouControl, це київська компанія, яка займається комп’ютерним програмуванням.

Обираючи покарання обвинуваченому, суд врахував те, що він раніше не був судимим, має на утриманні 8-річну дочку, а також здійснив добровільний перерахунок коштів на потреби ЗСУ (суму донату у вироку не вказано).

Справу розглянув суддя Юрій Білоус, який дослідив усі матеріали справи та визнав обвинуваченого винним у підробці документів, призначивши 17 тис. грн штрафу.

 

Відео