Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Хвору дівчинку з Миколаївщини відключили від апарату ШВЛ
13 Жовтня, 12:18

Хвору дівчинку з Миколаївщини відключили від апарату ШВЛ

У вівторок, 13 жовтня, трирічну дівчинку з Миколаївського району відключили від апарата штучної вентиляції легень. Дитина вже дихає самостійно, розповіла  завідувачка відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Віра Приймакова, пише ZAXID.NET

Дівчинка майже місяць була на ШВЛ, її підключили до апарата 15 вересня. Лікарі весь цей час боролися за життя маленької пацієнтки, скликали консиліуми, запрошували на консультації провідних дитячих імунологів, інфекціоністів, щоб вибрати оптимальний спосіб лікування дитини. Тривалий час від лікарів надходили тривожні повідомлення – стан дитини вкрай важкий. І їм це, на щастя, вдалося врятувати дитину.

«Від 8 години ранку дівчинка дихає сама. Є позитивна динаміка з боку серцево-судинної і дихальної систем. Дитина справилася з важкою пневмонією. Вона отримує мінімальну кисневу підтримку. Наразі дівчинка ще залишається в реанімації. Вона потребуватиме тривалої реабілітації», ­– каже Віра Приймакова.

Нагадаємо, дівчинку госпіталізували до лікарні 14 вересня у вкрай важкому стані, з двостороннім запаленням, вираженою дихальною і серцевою недостатністю. Наступного дня її підключили до апарата ШВЛ. У дівчинки був позитивний ПЛР-тест і вона була першою дитиною на Львівщині, яку за період пандемії підключили до апарата ШВЛ.

  • 0
  • 165
Схожі новини