Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Коломойський відкрив компанію з виробництва зброї у Дрогобичі
13 Лютого, 18:36

Коломойський відкрив компанію з виробництва зброї у Дрогобичі

Український олігарх Ігор Коломойський відкрив дві компанії з виробництва зброї та боєприпасів на Західній Україні. Обидві за адресами своїх нафтопереробних заводів. На території «НПК-Галичина» у Дрогобичі зареєстрували ТОВ з основний видом діяльності “Виробництво зброї та боєприпасов”. Таку ж саму компанію зареєстрували на міцс ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» у м. Надвірна Івано-Франківської області. Про це повідомляє “Mega”.

Компанії були зареєстровані 29 січня 2020 року.

90% обох компаній належить відповідному нафтопереробному заводу, 10% – «Грей Фокс Інтернешнл ЛЛС» з Делрей Біч штату Флорида США.

Кінцевими бенефіціарними власниками обох компаній зазначаються: Боголюбов Геннадій (Київ), Буйніс Олексій (Київ), Делі Світлана (Ізраїль), Кіперман Юрій (смт Козин), Коломойський Ігор (Швейцарія), Корф Мордехай (США), Кричевський Євген Маркович (Київ), Лейбер Уріел (США), Палиця Захар та Палиця Оксана (Швейцарія), Потішман Дмитро (Ізраїль)

Американці Мордехай Корф та Уріель Цві Лейбер разом з українськими олігархами Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим є співвідповідачами у справі за позовом державного «Приватбанку». Їх звинувачують у відмиванні й привласненні 622,8 мільйонів доларів США, які належали вкладникам «Приватбанку» в Україні.

Фото: Антикор.

  • 0
  • 1357
Схожі новини