Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Коли я бігла, то молилась”: львівська монахиня виграла півмарафон у чернечій рясі
15 Вересня, 17:09

“Коли я бігла, то молилась”: львівська монахиня виграла півмарафон у чернечій рясі

Львівська монахиня Вікторія Куспісь виборола 1 місце у луцькому напівмарафоні. Сестра Вікторія – членкиня спортивного клубу “Шипшина” та монахиня у Згромадженні Сестер Катехиток св. Анни. 

“Ця перемога для мене була дуже важливою, Бог подарував мені її, щоб показати мені,що Він може усе зробити для нас зробити.  Варто вірити і довіряти Йому у важких ситуаціях життя. І ніколи не здаватися. Бог є сильний і дає мені також свою силу. Завжди коли я втомлена прошу Господа: «Господи, Ти моя сила, дай мені сили»,- розповідає Велич.Львів  с. Вікторія Куспісь. 

У ювілейному 5 Dmytruk Luchesk Half Marathon, який відбувся 6 вересня у Луцьку. Сестра Вікторія подолала у чернечій рясі відстань у 21 кілометр лише за 1 годину 44 хвилини. Участь у півмарафоні брали 271 людей.

“Цей біг я жертвувала за Душі у Чистилищі. Коли я бігла, то молилась. Перед бігом сказала: «Усе на Славу Божу і за Душі у Чистилищі». За мене молились мої сестри і друзі та діти, яких я навчаю.Вдячна усім хто за мене молився. Дякую  Сестрам, які переживали за мене. Спасибі тренеру за усі поради”, – додає сестра Вікторія.

До змагань Вікторія Куспісь готувалася з тренером впродовж року, а бігом захопилася 3 роки тому.

Фото: С. Вікторія Куспісь

Схожі новини