Колишній головний медик області знайшов нову роботу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Колишній головний медик області знайшов нову роботу
05 Липня, 15:55

Колишній головний медик області знайшов нову роботу

Орест Чемерис, який донедавна очолював департамент охорони здоров’я ЛОВА, став проректором Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Про це повідомили у навчальному закладі.

«У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося нове кадрове призначення – відповідно до наказу в.о. ректора Бориса Зіменковського №181, від 3 липня 2023 року на посаду проректора з науково-педагогічної (лікувальної) роботи прийнято доктора медичних наук, доцента Ореста Чемериса», – йдеться у повідомленні.

Контракт підписали на 5 років.

Додамо, Орест Чемерис уже працював у цьому навчальному закладі з 2013 року на кафедрі хірургії №1 спершу асистентом, а згодом доцентом. Також він був заступником декана по роботі з іноземними студентами. З цієї посади у квітні 2020 року перейшов на роботу директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, на якій працював до 3 липня 2023року.

Нагадаємо, вчора, 4 липня, департамент охорони здоров’я Львівської ОВА повідомив про звільнення Ореста Чемериса з посади директора.

Відео