Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Колишня влада намагається відновити свій вплив і бізнес»: у Самборі оприлюднили скандальний аудіозапис
11 Квітня, 17:09
logo-black

«Колишня влада намагається відновити свій вплив і бізнес»: у Самборі оприлюднили скандальний аудіозапис

Антоніна Скляренко

 

Сьогодні на сесію міської ради у Самборі прийшли учасники АТО. Продемонстрували секретарю та депутатам в залі аудіозапис. На ньому розмова між начальником комунального підприємства Самбірського району Володимиром Ковалівим і ярим активістом та протистувальником проти ввезення у місто іногороднього сміття Дмитром Шикіткою.

 

Як чутно із запису, людині, яка стільки часу очолювала всі протестні акції щодо завезення непотребу на Самбірський полігон, насправді доля самого полігону, як і міста, байдужа.

На питання «Чи робимо другий Дрогобич в Самборі?» активіст спокійно відповів: «Робимо. Ну, треба вставити того Кваса (директор комунального підприємства “Об’єднане” у Самборі – LMN) і поставити во! во! во!», – каже на аудіозаписі Дмитро Шикітка.

Атовці прийшли на сесію, щоб розібратися, що саме мав на увазі одіозний активіст.

«У нас на сайті спілки є оголошення: «Якщо маєте факти протиправних злочинних дій, звертайтесь, можна анонімно». От нам і надіслали цей аудіозапис. Порадилися і вирішили, що проблема досить серйозна. Треба розбиратися. Прийшли з ним сьогодні на сесію міської ради в Самборі. Хотіли отримати пояснення. Та навіть не очікувано для себе побачили, що окремі люди на нього дуже дивно реагують. Один із фігурантів запису Дмитро Шикітка, який також був у залі, спочатку заперечував все, потім кудись втік, потім знову повернувся, – розповідає LMN Андрій Середько із Всеукраїнської спілки ветеранів АТО. – Склалося враження, що у Самборі насправді відбуваються якісь злочинні дії. Окремі люди намагаються влаштувати якусь схему, поставити власні інтереси перед інтересами громади. З ситуації випливає, що колишня влада намагається відновити якось свій вплив і бізнес. Колишній мер набрав собі незрозумілих людей, тих, які зараз погрожують і блокують роботу сміттєзвалища. А це досить серйозна проблема, вона може перерости в щось набагато глобальніше. Загрожувати другими Грибовичами, якщо не буде грошей на рекультивацію полігону».

Як вдалось дізнатися пізніше, записана розмова була надана одним із учасників розмови. Він скористався диктофоном. Дмитро Шикітка очолює сміттєвий протест у Самборі. На аудіозаписі з ним звучить також розмова про підготовку протестувальниками статуту нової громадської організації “Ініціатива і порядок”. До неї, власне, і увійшли всі ті, хто блокує сміттєзвалище. Шикітка неодноразово балатувався на посаду мера Самбора, пробував пробитися і депутатом у Верховну Раду. Правда, кожен раз отримував надто малу підтримку співгромадян.

«Можливо, хтось думає, що на рівні таких райцентрів, як Самбір, можна робити, що хочеш, і на це ніхто реагувати не буде. Може, хтось вважає, що поки країна на порозі виборів, можна вчиняти всякі злочинні дії і за це нічого не буде. Але це не так. Інтереси людей мають бути передусім, і не важливо, з ким прийдеться боротися – з колишніми, теперішніми депутатами, чи з кимось із високими амбіціями, – кажуть у спілці учасників АТО. – Ми будемо моніторити і надалі цю інформацію, і доводити справу до кінця».

Відео: з відкритих джерел. У титрах допущена помилка: ім’я начальника комунального підприємства – Володимир.

  • 0
  • 14201
Схожі новини