Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кому видаватимуть перепустки для пересування у комендантську годину: роз’яснення ЛОДА
25 Лютого, 16:40

Кому видаватимуть перепустки для пересування у комендантську годину: роз’яснення ЛОДА

Сьогодні, 25 лютого, на брифінгу голова Львівської ОДА-начальник військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що на Львівщині запроваджують комендантську годину. Вона діятиме з 22:00 до 06:00.

У зв’язку з цим людям, які зайняті в критичній інфраструктурі, видаватимуть перепустки, які дозволять пересуватися вулицями під час комендантської години. Також перепустки видають працівникам Львівської ОДА, на базі якої під час воєнного стану, згідно з указом Президента України, створено військову адміністрацію.

Додамо, згідно зі Законом України «Про правовий режим воєнного стану» комендантська година передбачає заборону перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

На територіях, на яких введено воєнний стан, можуть утворюватися тимчасові державні органи – військові адміністрації, з метою забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення разом із військовим командуванням запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадської безпеки і порядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Як отримати перепустку:

1. Формуємо списки працівників, КОРЕКТНІ! (не всіх підряд), вказуємо ПІБ, назву установи, посаду
2. Скеровуємо офіційним листом (мегаполіс, ел пошта – kancel@loda.gov.ua) за підписом і печаткою керівника.
3. Ми формуємо базу і кількість, заплановану до видачі перепусток
4. В листі вказуємо контактну особу, її ел. пошту, відповідальну за перепустки установи

  • 0
  • 416
Схожі новини