Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кущі врятували: на Миколаївщині з третього поверху випала маленька дівчинка
10 Березня, 18:54
logo-black

Кущі врятували: на Миколаївщині з третього поверху випала маленька дівчинка

Вікторія Ничта

Вчора, 9 березня, в обідню пору, до місцевої лікарні в Миколаєві привезли 3-річну дівчинку із села Липівка. Дитина випала з квартири на третьому поверсі. Мати в той час випивала з подругами.

«Доброго ангела-охоронця має дитя. Випало з третього поверху, але щасливо, на кущі. Так, що не важкі травми отримало. Сусіди побачили, одразу викликали «швидку» та поліцію. Коли прийшли у квартиру мами, картина просто маслом мальована – тато спить, мама п’є з подружками. Де їм було до дитини», – розповідає LMN місцева мешканка Марія.

Як вдалось з’ясувати в сусідів, сім’я, в якій виховується дівчинка, не зовсім благонадійна. 39-річна мати вже має старшого сина від першого шлюбу. Він закінчив навчання та пішов на роботу. Після розлучення жінка почала випивати. Стояла на обліку у соцслужбах, її навіть хотіли позбавити материнських прав. Проте вона щоразу обіцяла виправитись. Дівчинку народила у другому шлюбі. Але від випивки відмовитись так і не змогла.

Зараз за цим фактом слідчі Миколаївського відділення поліції відкрили кримінальне провадження. За злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною батькам загрожує до 5 років тюрми.

Схожі новини