Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Лежав, поплакував на дорозі»: самбірчанка вдома доглядає за лелекою
19 Червня, 10:26
logo-black

«Лежав, поплакував на дорозі»: самбірчанка вдома доглядає за лелекою

У селі Містковичі, що на Самбірщині, Руслана Попадин взяла до себе в домівку лелеку. Жінка побачила його на дорозі.

«Лелеки завжди так роблять, коли забагато їх у гнізді – викидають найслабшого, – каже Руслана. – Я самбірчанка, а у село приїхала на літо з дітьми відпочити. У той день йшла з дитиною до друзів у гості. Побачила на дорозі під гніздом лелеченя. Ще без пір’я, зовсім беззахисний. Лежав, поплакував собі. Вирішили забрати його додому, але от що робити з ним – не знали. Знайомі радили нікому не віддавати і піклуватись. Казали, лелека потім щороку до нас повертатиметься. Чи це правда – хтозна».

Жінка виділила лелеці спеціальне місце. Там він перебуває окремо від інших свійських тварин. Годує лелеченя переважно м’ясними рештками.

«Купляю залишки тваринні, їх продають недорого. Також даю слимачки, рибку, черв’ячки, – розповідає Руслана Попадин. – Діти з ним бавляться, тішаться. Найбільше переживаю, що він літати не навчиться. Кажуть, лелеченят якось викидають з гнізда, так вчать літати. Боюсь, що між людьми він не зможе самостійно цього зробити».

Руслана у Містковичах проживатиме лише до кінця серпня.  Хто доглядатиме за лелекою потім – незнає.

«Робота у Самборі, тому змушена буду їхати назад у місто. Що робити з лелекою ще думаю. Розглядаємо варіант віддати його людям, зоозахисникам, які більше знають і вміють опікуватись такими тваринками. Йому там буде краще, – каже жінка. – Але діти вже так прив’язались до лелеки, що це буде важка розлука. Він вже як член сім’ї”.

Руслана Попадин каже, завдяки лелеці сім’я проведе канікули весело, цікаво та незвично. Таке з ними трапилось вперше.

 

Фото: Руслана Попадин

  • 0
  • 614
Схожі новини