Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікарі борються за життя: у Яворові 4-річний хлопчик впав в басейн і провів під водою 5 хвилин
28 Липня, 14:00

Лікарі борються за життя: у Яворові 4-річний хлопчик впав в басейн і провів під водою 5 хвилин

Лікарі реанімаційного відділення львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ рятують 4-річного Романа Г. з Яворова, який упав у 1,5 м басейн і приблизно 5 хвилин провів під водою. Батькам вдалося реанімувати сина, але зараз він у комі, пише Zaxid.net.

Нещасний випадок стався у Яворові 23 липня. Батьки не побачили 4-річного сина і кинулися його шукати. Хлопчик лежав на дні 1,5 м басейну. Коли батько підняв сина на поверхню, дитина була синя, без свідомості, не дихала. Батьки почали реанімувати сина і, на щастя, хлопчик вирвав воду, почав дихати. Але залишався без свідомості. У нього почалися судоми.

Як повідомили лікарям батьки, вони не бачили сина приблизно 5 хвилин. Його за 10 хвилин доставили до Яворівської районної лікарні, де дитині надали невідкладну допомогу, а тоді реанімобілем доставили до Львова, у львівську обласну дитячу лікарню ОХМАТДИТ.

«Стан дитини наразі важкий, хлопчик у комі. У нього діагностовано утоплення у прісній воді, постреанімаційну хворобу», – каже завідувачка реанімаційного відділення Віра Приймакова.

За її словами, цього року це вже другий випадок утоплення маленьких дітей. Перед тим лікарі ОХМАТДИТу рятували однорічну дитину з Радехівського району, яка впала у відро з водою.

За словами лікарів, до реанімаційного відділення такі діти потрапляють не так вже й рідко. Деякі одужують без жодних наслідків, інші мають ускладнення і мусять ще тривалий час лікуватися. Все залежить від того, скільки часу дитина провела під водою.

Лікарі нагадують батькам, що біля озер, річок, басейнів дітей ні на хвилину не можна випускати з поля зору, бо може трапитися біда.

Схожі новини