Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікарі таки винні: нові деталі смерті 23-річного хлопця з апендицитом у Городку
15 Липня, 17:42

Лікарі таки винні: нові деталі смерті 23-річного хлопця з апендицитом у Городку

Клініко-експертна комісія департаменту охорони здоров’я ЛОДА визнала неналежним надання медичної допомоги 23-річному мешканцю Городка Ростиславу Комнатному у Городоцькій ЦРЛ. У квітні цього року місцеві лікарі не змогли вчасно діагностувати йому апендицит, внаслідок чого хлопець помер, повідомляє Zaxid.net.

Комісія встановила, що городоцькі лікарі порушили стандарти надання медичної допомоги та їхні дії не відповідали медичним протоколам. Також комісія встановила, що смерть хлопця «наступила внаслідок запізнілої госпіталізації та дифузного гнійно-фібринозного перитоніту, спричиненого гострим апендицитом».

Адвокат потерпілих родичів померлого хлопця Денис Попов каже, що висновок клініко-експертної комісії буде доказом у рамках кримінального провадження, відкритого після смерті хлопця за фактом неналежного виконання обов’язків лікарями.

Прізвища винних у смерті Ростислава Комнатного медпрацівників буде встановлено під час досудового розслідування. Загалом у справі фігурує близько семи лікарів та представників молодшого медичного персоналу Городоцької ЦРЛ.

Нагадаємо, Ростислав Комнатний помер 27 квітня у Городоцькій ЦЛР, оскільки йому не змогли вчасно діагностувати гострий апендицит. Кілька днів перед тим хлопець звертався в приймальне відділення лікарні з різким болем внизу живота та блювотою, однак його відправили на амбулаторне лікування. Коли ж Ростислава повторно доправили у лікарню, прооперували, врятувати його життя вже не вдалося. Розтин тіла померлого встановив, що причина смерті – гангренозно-виразковий апендицит.

Заступник директора з медичної частини Городоцької ЦРЛ Анатолій Матківський тоді заявляв, що не бачить провини своїх підлеглих у смерті хлопця.

 

  • 0
  • 4738
Схожі новини