ЛОВА “зберегла” 38 млн гривень “на стадіонах” і скерує їх на ВПО та сектор безпеки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
ЛОВА “зберегла” 38 млн гривень “на стадіонах” і скерує їх на ВПО та сектор безпеки
05 Жовтня, 19:50

ЛОВА “зберегла” 38 млн гривень “на стадіонах” і скерує їх на ВПО та сектор безпеки

Сьогодні, 5 жовтня,  перший заступник голови ЛОВА Андрій Годик опублікував у себе на фейсбук-сторінці результати аналізу інформації від ОТГ щодо оголошених та запланованих ними у 2023 році закупівель.

Зазначимо, що минулого місяця за дорученням начальника ЛОВА Максима Козицького розпочався аналіз інформації від ОТГ щодо оголошених та запланованих ними у 2023 році закупівель. Сталося це лише після кількох акцій протесту від волонтерів.

 

«За результатами наданої інформації від ОТГ було прийнято рішення про скасування 22 запланованих закупівель. Серед них по одній прийнято рішення розірвати вже укладений договір. Таким чином, обласний бюджет зняв фінансовий ресурс з об’єктів спортивної інфраструктури на 38 млн. гривень. Вказані кошти скеровані на охорону здоров’я, ВПО та сектор безпеки», – йдеться у повідомленні.

Наразі, як повідомляє Годик, інформацію взагалі не надали 2 громади – Глинянська та Солонківська ОТГ Львівського району.

Також він зазначив, що більшість ОТГ визначили свої цьогорічні закупівлі пріоритетними та необхідними для належного функціонування громад у період воєнного стану. Натомість якщо будуть виявлені закупівлі з низьким ступенем пріоритетності, то вони погодились розглянути можливість їх відміни.

Окрім того, Андрій Годик оприлюднив розпорядження про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану. Після чого, активіст, волонтер та організатор масових акцій проти некритичних витрат Святослав Літинський прокоментував, що волонтери “будуть аналізувати документи”.

Нагадаємо, що Максим Козицький дав доручення проаналізувати закупівлі після кількох масових акцій під гаслом «Спочатку дрони – потім стадіони».

 

Відео