Львів’ян закликають до благодійного велопробігу з Арсеном Мірзояном | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’ян закликають до благодійного велопробігу з Арсеном Мірзояном
06 Травня, 20:16

Львів’ян закликають до благодійного велопробігу з Арсеном Мірзояном

Ініціатором благодійного велопробігу «Кручу педалі, щоб вони жили» є український співак Арсен Мірзоян. Відбудеться захід у Львові 1 червня ‒ у День захисту дітей.

За виручені кошти планують оновити палати у відділенні інтенсивної хіміотерапії «Чорнобильської» лікарні. Зроблять яскравий ремонт, щоб покращити умови для діток, які борються з раком, повідомляє zaxid.net.

Майже 15-річна Марія Мовчко у медзакладі провела вже вісім місяців.

«Дуже подобається. Тому що тут є різні малюнки на стінах, багато вікон. Не знаю, якось з першого дня мені тут було комфортно», ‒ каже пацієнтка Марія Мовчко.

До такого інтер’єру гарно відносяться і батьки маленьких пацієнтів.

«Якось ми сприйняли дуже добре. Ми зайшли сюди в світлу палату й залишилися тут постійно, нас не переводили, і ми вже вважаємо, що то наш дім. Бо ми, коли виходимо з дитиною гуляти на коридор, вона каже «Все, ходімо додому», ‒ розповідає мама Марії Алла Позняк.

Оновити палати у відділенні вдалося за кошти благодійників. Медики кажуть, ці ремонти допомагають одужувати дітям.

«Для дітей з білокрів’ям, які мають фактично імунну систему не працюючу, вони повинні перебувати в чистих стінах. І палати повинні бути обладнані так, щоб максимум легко було в них поверхні помити», ‒ каже завідувачка відділення Ірина Цимбалюк.

Тепер збиратимуть гроші на відновлення ще трьох блоків ‒ по три палати у кожному. Отримати кошти сподіваються під час щорічного благодійного велопробігу «Кручу педалі, що вони жили!» з Арсеном Мірзояном.

«Першорічний, перший заїзд ‒ це ми купували такі спеціальні інфузомати, вони є якісь спеціальні дозатори крапельок ліків для діток під час лікування. Наступні заїзди ‒ є наша велика
масштабна потреба. Це цілісне оновлення, концептуальне відновлення нашого відділення», ‒ пояснює психологиня відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії та працівниця БФ «Запорука» Мар’яна Нич.

Маршрут велозабігу охопить проспект Свободи, проспект Чорновола, вулиці Липинського, Хмельницького, Грінченка, Гетьмана Мазепи, Замарстинівську.

«Отже, це вже четвертий велозаїзд наш. Мета цього разу ‒- зібрати 220 тисяч гривень. Відремонтувати два блоки. Все традиційно, 1 червня, 10.30 збираємося біля оперного. Вартість реєстрації ‒ 150 гривень. Ніби озвучив усі цифри. До зустрічі!», ‒ закликає львів’ян Арсен Мірзоян.

Організатори сподіваються зібрати необхідну суму, аби завершити ремонт у відділенні. Тут кажуть, що розмальовані стіни ‒ це антидепресанти під час довготривалої боротьби з раком.

Відео