Львівщина лідирує за кількістю невакцинованих освітян в Україні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівщина лідирує за кількістю невакцинованих освітян в Україні
01 Жовтня, 15:11

Львівщина лідирує за кількістю невакцинованих освітян в Україні

На Львівщині жодного щеплення проти коронавірусу досі не мають більше 44% вчителів. Це найбільший показник поміж усіх областей України, повідомили у Міністерстві освіти та науки.

Слідом за освітянами Львівщини йдуть вчителі з Херсонської (39%) та Івано-Франківської (31,4%) областей. Водночас міністр освіти Сергій Шкарлет відзначив, що в більшості регіонах освітяни вакцинуються значно активніше.

Загалом в Україні вже 69% вчителів зробили хоча б одне щеплення проти коронавірусу. Високий рівень повної вакцинації вчителів фіксують у Луганській області – 67,9%, у Києві – 62,6%, у Полтавській – 61,8%, Черкаській – 60,8%, Житомирській – 58,6% та у Харківській областях – 58,3%.

«Вакцинація серед освітян триває. І ми маємо на сьогодні ще більш позитивну динаміку щеплення. Це надзвичайно важливо, і я дякую колегам за свідомий вибір здоров’я та безпеки», – наголосив керівник МОН.

Нагадаємо, ще наприкінці вересня два необхідні щеплення на Львівщині отримала лише третина педагогів. На початку вересня чиновники заявляли про 73% вакцинованих першою дозою освітян, проте згодом стало відомо, що йдеться лише про 44%.

Як писала LMN, в Україні вводять обов’язкову вакцинацію для працівників навчальних закладів, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій. Але до цього переліку можуть додати ще медиків. Якщо вакцинація обов‘язкова, то роботодавець зобов‘язаний відсторонити від робочого процесу людину, яка нещеплена.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

  • 0
  • 614
Відео