Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська ОДА зможе контролювати ціни на соціально значущі продукти, ліки та паливо
07 Березня, 18:36

Львівська ОДА зможе контролювати ціни на соціально значущі продукти, ліки та паливо

Кабінет міністрів ухвалив рішення, яке дозволяє обласним військовим адміністраціям спільно з Нацполіцією та Держлікслужбою здійснювати контроль за цінами на соціально значущі харчові продукти, ліки та паливо. Про це повідомив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль.

Він заявив, що 12 українських ТЕС відтепер зможуть отримувати газ від НАК «Нафтогаз» за ціною 7 грн за кубічний метр. Це дозволить відповідним підприємствам купувати необхідні обсяги блакитного палива, щоб стабільно продовжувати роботу та поставляти електроенергію попри можливі перебої з поставками вугільної продукції.

Раніше президент Володимир Зеленський також анонсував пакет рішень, які мають підтримати український бізнес від час війни.

Зокрема:

  • ФОПи першої та другої групи на час воєнного стану та протягом року після його завершення звільняються від сплати ЄСВ;
  • підприємства та ФОПи третьої групи звільняються від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав ЗСУ, інших збройних формувань (в т.ч. територіальної оборони). Збір буде сплачено коштом держави;
  • відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити;
  • відтерміновується впровадження РРО для всіх фізичних осіб-підприємців;
  • уряд скасує всі заходи ринкового та споживчого нагляду у всіх питаннях, крім регулювання цін та контролю за ціноутворення; встановлено мораторій на проведення перевірок всіх видів для бізнесу.
Схожі новини