Львівські хірурги врятували ногу поліціянтці, яку чотири місяці тому збила п’яна водійка в Яворові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські хірурги врятували ногу поліціянтці, яку чотири місяці тому збила п’яна водійка в Яворові
03 Жовтня, 11:07

Львівські хірурги врятували ногу поліціянтці, яку чотири місяці тому збила п’яна водійка в Яворові

Поліцейська з Яворова, яку чотири місяці тому збила п’яна водійка, у вкрай важкому стані поступила до Першого медичного об’єднання Львова. Через масивну крововтрату, відкритий перелом гомілкової кістки, три переломи стегна, травму м’яких тканин обличчя та грудної клітки медики оперували жінку впродовж 15 годин. Про це повідомляють у Першому медичному об’єднанні Львова.

Через надважкий відкритий перелом з масивним дефектом м’яких тканин гомілки пацієнтка мала прямі покази до ампутації. Але хірурги, які за час повномасштабного вторгнення стикалися і з більш важкими воєнними травмами, вирішили спробувати зберегти кінцівку. Операція тривала протягом 15-ти годин.

«Аби зберегти пацієнтці ногу, ми застосували сучасну методику, а саме – трансплантацію її власних м’яких тканин з іншої ділянки тіла. Нам вдалося пересадити необхідний для закриття дефекту масив тканин та відновити цілісність гомілкової кістки», — розповідає про складну реконструктивну операцію завідувач відділення №1 Центру хірургії та онкології Лікарні Святого Пантелеймона Гнат Герич.

Лікарям таки вдалося зберегти ногу поліцейській. Однак попереду її чекає ще тривале відновлення.

«Мені було так важко та боляче навіть просто лежати. Ще, крім того, перші 6 тижнів мені не можна було рухатися, аби таз зрісся. Тоді я мріяла хоч сісти та дуже боялася, що більше ніколи не зможу ходити», — каже Ольга про свій стан після складної операції.

Вже на другий місяць після ДТП, завдяки щоденній роботі з фізичними терапевтами, поліцейська почала ходити на милицях.    

Зараз Ольга вже вдома з родиною. Вона із задоволенням проводить час зі своєю 5-річною донечкою та коханим чоловіком та знову стоїть на варті правопорядку.

Нагадаємо, Ольга Бриндас, 25-річна поліцейська з Яворова 29 травня 2023 року перебувала на службі. Коли виходила з приміщення міської ради, на тротуар виїхав позашляховик і наїхав прямо на неї. Водійка за кермом авто була п’яною.

Відео