Львівські медики допомогли вже понад тисячі дітей, які отримали травми через війну | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські медики допомогли вже понад тисячі дітей, які отримали травми через війну
30 Липня, 14:29

Львівські медики допомогли вже понад тисячі дітей, які отримали травми через війну

Від початку повномасштабного вторгнення лікарі Першого медоб’єднання Львова допомогли 4315 пацієнтам із травмами війни, з яких 1037 осіб – діти. Такі цифри озвучили під час візиту до Львова парламентського секретаря Міністерства охорони здоров’я Латвії Ілмарса Дурітіса та голови офісу Міністра охорони здоров’я Латвії Владислави Маране, повідомляє Львівська міська рада.

Латвійська делегація відвідала лікарню святого Пантелеймона Першого міського медоб’єднання напередодні ввечері. Гостям провели  екскурсію у бомбосховище лікарні, а також показали, як заклад працює в умовах війни та допомагає важкопораненим з усіх регіонів України, де тривають активні бої.

За 5 місяців від початку повномасштабного вторгнення Перше медоб’єднання пролікувало вже 4315 пацієнтів з військовими травмами. Це наслідки обстрілів та вибухів, так звані мінно-вибухові травми. З них 1037 поранених  – діти. Створюємо центр для реабілітації “Незламні”, облаштовуємо всі умови, щоб пацієнт міг себе гідно почувати на лікуванні та реабілітації. Кожен на своєму місці допомагаємо тим, чим можемо, – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Також на зустрічі гостям презентували проєкт Національного реабілітаційного центру «Незламні», який у Львові створюватимуть на базі Першого ТМО.

 

Відео