Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські перевізники самовільно відновили рух приміських і міжміських автобусів
16 Червня, 12:47

Львівські перевізники самовільно відновили рух приміських і міжміських автобусів

Перевізники Львівської області вирішили самовільно відновити приміські й міжміські перевезення, усупереч рішенню влади продовжити карантин. Про це заявив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, пише ZAXID.NET.

Зокрема, таке рішення було прийнято через те, що обласна комісія ТЕБ і НС не дослухалася до вимог перевізників і не дозволила офіційно відновити роботу. На сайтах автостанцій уже з’явився розклад курсування міжміського та приміського транспорту.

“Ми почали потихеньку працювати. Бачимо, що влада не розуміє нас і те, що ми будемо стояти під стінами ЛОДА – вони абсолютно на це не реагують. Тому ми шукаємо інші шляхи реалізації своїх прав на працю”, – сказав Велійка.

За його словами, наразі перевізники укладають договори з підприємствами у районах, селах та селищах та з місцевою владою, “щоби легально на основі таких договорів працювати”.

Голова Асоціації стверджує, що вони планують відновити близько 60% від загальної кількості перевезень та дотримуватися усіх необхідних вимог – здійснювати перевезення виключно сидячих пасажирів, контролювати масковий режим.

“Якщо ми зараз почнемо працювати і на нас буде чинитися тиск контролюючих органів, то ми відновимо акцію протесту, але вона буде більш масштабною”, – додав Велійка.

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень розповів, що жодних рішень щодо відновлення пасажирських перевезень у райони ЛОДА не приймала, тому такі перевезення поза правовим полем.

“Ніякого рішення ми не приймали. Юридично не змінилося нічого. Питання контролю – це вже питання Національної поліції та Укртрансбезпеки”, – сказав Грень.

Нагадаємо, через велику кількість випадків коронавірусу COVID-19 карантин у Львівській області продовжили ще на тиждень – до 19 червня.

  • 0
  • 1142
Схожі новини