Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські ветеринари врятували безпритульного собаку із 6-кілограмовою пухлиною
19 Березня, 09:16

Львівські ветеринари врятували безпритульного собаку із 6-кілограмовою пухлиною

У ЛКП «Лев» ветеринари три години оперували 7-8-річну німецьку вівчарку «Арчі», який прийшов під стіни клініки з  6-кілограмовою пухлиною.

«Арчі прийшов до нас у дуже критичному стані, – каже ветеринар ЛКП «Лев» Юрій Скочипець. – У нього на животі була велика пухлина, яка виникла на місці травми. Припускаю, що розвивалася і росла вона протягом 8 місяців. Як хтось міг погано ставитися до такого хорошого собаки?»

bez-imeni-12

Операція стала особистим рекордом для лікаря. Юрій Скопичець каже, що вперше в житті проводив операцію з видалення 6-кілограмової пухлини. Раніше траплялися лише пухлини масою 3-4 кг.

bez-imeni232

«Під час операції нам вдалося повністю видалити пухлину. Зараз Арчі вже не приймає антибіотиків. Найближчим часом знімемо шви. За всіма аналізами, Арчі здоровий собака, який у дбайливій сім’ї проживе ще не менше шести років.»

Стан собаки дуже покращився: зараз він багато гуляє, має хороший апетит. У клініці шукають для Арчі сім’ю. Єдине умова – собака довгошерстний і в квартирі йому буде спекотно. Ветеринари вірять, що зможуть знайти для Арчі ідеальну сім’ю.

Фото: lkplev.com

bez-imeni232-2
Схожі новини