Лише здорові та вакциновані: затвердили правила перебування на матчі Україна – Боснія і Герцеговина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лише здорові та вакциновані: затвердили правила перебування на матчі Україна – Боснія і Герцеговина
07 Жовтня, 09:03

Лише здорові та вакциновані: затвердили правила перебування на матчі Україна – Боснія і Герцеговина

Вчора, 6 жовтня, на Львівщині на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС затвердили правила перебування на матчі збірних України та Боснії і Герцеговини, який відбудеться 12 жовтня на стадіоні «Арена Львів», повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА. Туди можна буде потрапити лише за наявності:

негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19, який зроблений не більш ніж за 72 години до початку заходу;

експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 не більш ніж за 72 години до початку заходу;

документа, що підтверджує повну вакцинацію.

Організатори очікують на «Арені Львів» до 20 тисяч вболівальників. Але зазначають: там не буде більше 2/3 заповненого стадіону, як цього вимагає Постанова Кабміну.

«Усі вболівальники мають перебувати у масках, закриваючи ними ніс і рот, пройти температурний скринінг та надати документи, які посвідчують особу. Діти до 18 років, які матимуть окреме місце, зможуть потрапити на стадіон лише пред’явивши квиток на матч», – додають у ЛОДА.

Продаж квитків на відбірковий матч відбувається виключно онлайн, але їх обов’язково треба роздрукувати. Зробити це можна буде і на стадіоні.

Відзначимо, що «Арена Львів» вміщує 34 915 глядачів.

Фото: ілюстративне (24 канал)

 

 

Відео