З 23 по 27 травня кожен охочий може написати лист подяки для Героїв та Героїнь, які проходять лікування та реабілітацію в центрі UNBROKEN. Про це повідомили на Facebook-сторінці Музею Гідності у Львові.
“Сьогодні особливо важливо дякувати нашим Захисникам і Захисникам — щоб вони відчували підтримку, вдячність і знали, що їх чекають та потребують у цивільному житті. До 27 травня кожен охочий може написати персональний лист у вільній формі та внести його в точку збору”, — йдеться у повідомленні.
Де розміщені точки збору
Центр туристичної інформації:
-
площа Ринок, 1;
-
Двірцева площа, 1;
-
вул. Підвальна, 6.
“Чічка” — вул. Ференца Ліста, 4.
“Brewggen” — вул. Галицька, 20.
Сім’я проєктів “Гармаш”:
-
“ПЛАВ” — вул. Валова, 19;
-
“Республіка Саду” — вул. Винниченка, 20а.
“Veterano Pizza” — вул. Староєврейська, 18.
“SHOco.”:
-
вул. Сахарова, 44;
-
вул. Антоновича, 120;
-
вул. Стрийська, 45;
-
вул. Угорська, 12;
-
вул. Винниченка, 12;
-
вул. Січових Стрільців, 2;
-
вул. Кульпарківська, 200А.
“Кава Мілітарі”:
-
вул. Лисенка, 23Б;
-
пл. Ринок, 1.
“D.S. Таємна аптека” — Соборна площа, 1.
Всі листи передадуть бійцям, які проходять лікування та реабілітацію в Центрі UNBROKEN.
Нагадаємо, що у Шептицькому районі сімох полеглих захисників відзначили державними нагородами. Шість орденів “За мужність” та “Комбатанський хрест” вручили родинам загиблих воїнів.