Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Майор поліції на Львівщині за хабар допомагав «косити» від армії
14 Грудня, 09:15

Майор поліції на Львівщині за хабар допомагав «косити» від армії

3 тис. євро за свою допомогу в ухилені від проходження військової служби вимагав майор поліції на Львівщині. Генпрокуратура взялась за розслідування справи.

«Майора затримано. Він підозрюється у вимаганні. Слідство вважає, що офіцер поліції вимагав та отримав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 3 тис євро за виготовлення документів щодо комісування заявника від проходження строкової військової служби в лавах Збройних Сил України”, – повідомили у прокуратурі.

За повідомленням СБУ затриманий поліцейський був інспектором із особливих доручень відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення. Він спільно з посадовцем районного військового комісаріату, налагодили механізм отримання неправомірної вигоди призовників. За кілька тисяч євро вони «визнавали» чоловіків непридатними до служби.

Якщо провину працівника поліції доведуть, йому загрожує позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

  • 0
  • 454
Схожі новини