Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Майже мільярд гривень витратять на ремонт дороги між Жовквою та Кам’янка-Бузькою
02 Вересня, 14:47

Майже мільярд гривень витратять на ремонт дороги між Жовквою та Кам’янка-Бузькою

ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» виграв тендер на реконструкцію дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка Бузька – Бібрка на ділянці між Жовквою та Кам’янка-Бузькою, передає Zaxid.net.

«Йдеться про ділянку протяжністю 25,5 км, яка пролягає через села Блищиводи, Дернівка, Зіболки, Батятичі», – повідомили в Службі автомобільних доріг Львівщини.

Повідомлення про намір укласти договір з «Онуром» опублікували в системі Prozorro 2 вересня. Сам договір мають підписати упродовж 10 днів. Компанія запропонувала виконати роботи майже за 976 млн грн, що на понад три мільйони менше, ніж пропозиція конкурента – ТОВ «Автомагістраль-Південь», та на майже 32 млн менше за встановлену тендером пропозицію.

Згідно з технічною документацією, на дорозі мають замінити асфальтобетонне покриття, відремонтувати міст через річку Желдець, облаштувати тротуари, острівці безпеки, водовідведення, автобусні зупинки, з’їзди. Ремонт мають завершити до кінця 2022 року.

Зазначимо, що дорога Т-14-25 є найкоротшим шляхом з Жовкви до Кам’янка-Бузької. Проте через погану якість дорожнього покриття там водії обирають інші дороги – Н-17 чи Р-15, які долають швидше.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини