Майже половина коштів Фонду регіонального розвитку знову піде на “округи Дубневичів” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Майже половина коштів Фонду регіонального розвитку знову піде на “округи Дубневичів”
14 Травня, 09:03

Майже половина коштів Фонду регіонального розвитку знову піде на “округи Дубневичів”

Дмитро Гнатій

У обласній комісії Львівської області, що складається з посадовців Львівської обласної ради та Львівської ОДА, прийняли рішення про розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку, а саме 343 мільйонів гривень.

Як повідомляє Zaxid.net майже половину з цих коштів (41%), як і у попередні роки, отримають громади, що розташовані у виборчих округах двох народних депутатів від блоку Петра Порошенка – братів Дубневичів. В той же час, інші громади страждатимуть від нестачі фінансування проектів.

До прикладу, центральна площа у Бориславі не ремонтувалася десятки років. «Скільки живемо тут, в такому вона стані. Фонтан уже дуже страшний. Так що фонтан треба реставрувати. Вони трошки освітлення зробили на Різдво, на Паску, звеселили», – каже мешканка Тамара.

Проект щодо реконструкції центральної площі міська рада Борислава подала на конкурс співфінансування Державного фонду регіонального розвитку. Та жодного обласна комісія не відібрала до Мінрегіонбуду.

 

За даними видання, Пустомитівський район отримав 13 проектів на суму 72 мільйони гривень (21% від усієї суми). У Городоцькому, Мостиському і частині Самбірського районів пройшли 17 проектів на 69 мільйонів (20% суми). Сколівський та Турківський же райони отримали на двох менше 4% коштів, а Сокальщина кошти лише на один проект (1% від коштів Фонду).

Відео-сюжет доступний за посиланням.

 

Як відомо, Богдан Дубневич обраний по виборчому округу №118 (м. Львів), а Ярослав Дубневич по виборчому округу №120 (Городоцький, Мостиський райони,  частина  Самбірського району).

 

Фото: Варіанти

Відео