Максим Козицький виявився не авторитетом для голів територіальних громад: вказівку провести аналіз закупівель відкрито ігнорують | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Максим Козицький виявився не авторитетом для голів територіальних громад: вказівку провести аналіз закупівель відкрито ігнорують
30 Вересня, 17:36
logo-black

Максим Козицький виявився не авторитетом для голів територіальних громад: вказівку провести аналіз закупівель відкрито ігнорують

Нагадаємо, 21 вересня начальник ЛОВА Максим Козицький видав доручення начальникам районних військових адміністрацій, головам міських, селищних, сільських рад  та територіальних громад проаналізувати уже оголошені закупівлі та розглянути можливість скасовувати закупівлі з низьким ступенем пріоритетності.

Аналіз виконання цього доручення громаді пообіцяли оприлюднити до кінця наступного тижня.

 

Але у громадах не те, що не стали скасовувати оголошені тендери. А навпаки — після цього доручення з’явилися нові оголошені закупівлі пріоритетність яких, м’яко кажучи, дивує.

Сьогодні розповідаємо вам про закупівлю, яку оголосили 29 вересня (після доручення Максима Козицького) працівники відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради.

Тут терміново вирішили провести капітальний ремонт частини фасаду Народного дому в с. Оброшине за адресою: вул. Шевченка, 5, с.

 

Вартість робіт — 2 мільйони 322 тисячі 684 гривні.

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможця тендеру мають визначити 9 жовтня, якраз після того, як ЛОВА відзвітує, як в області скоротили некритичні витрати.

За ці гроші збираються утеплити фасад приміщення, відремонтувати дах прибудови, сходи та облаштувати керамічною плиткою балкон.

Додамо, за інформацією з відкритих джерел, Народний дім в Оброшине не є пам’яткою архітектури. Не зазначено цього й у тендерній документації.

Додамо також, що 2 мільйони 322 тисячі 684 гривні це:

мінімум 7 вживаних автомобілів на фронт; 

мінімум 19 коптерів на фронт;

мінімум 96 старлінків на фронт.

 

 

 

 

 

 

  • 0
  • 852
Відео