Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Маму госпіталізували у важкому стані»: на Городоччині працівницю з кровотечею відправили шити
30 Листопада, 15:01
logo-black

«Маму госпіталізували у важкому стані»: на Городоччині працівницю з кровотечею відправили шити

Юлія Швидко

У середу, 27 листопада, на підприємстві «Бадер-Україна» у Городку у 38-річної працівниці Наталії Клебан зі Судової Вишні на Мостищині почалася кровотеча. Вона звернулася в медпункт. Там відмовилися викликати «швидку», дали їй «Валідол» та ще дві таблетки. І відправили на робоче місце. Про цей випадок повідомила донька працівниці Анна Клебан.

«Після цих таблеток мамі стало ще гірше. Вона підійшла до свого бригадира Галини Лишак. Та відправила її до старшої зміни Оксани Броди. Старша зміни підсміхнулася, казала, що в цьому нічого страшного нема. Порадила звернутися до директора Ольги Тацан. Ольга Михайлівна сказала, що нічим допомогти не може. І мама пішла шити далі, – розповідає LMN Анна Клебан. – Коли я від мами по телефону почула, що у неї почалася кровотеча, зателефонувала у відділ кадрів. Просила, аби викликали «швидку». Відповіли, що не можуть без дозволу директора. Я сама викликала «швидку» до маминої роботи. Але лікарів не попустили. Тому довелося звертатися по допомогу до поліції. Лише тоді «швидка» змогла потрапити на територію підприємства. Маму госпіталізували у важкому стані».

Спочатку жінку поклали у Судововишнянську міську лікарню. Згодом перевели у Городоцьку райлікарню.

«Медики кажуть, що у мами кровотеча виникла через стрес. На цьому підприємстві керівництво завжди чимось незадоволене. Цього разу працівників сварили, бо не встигали виконати план. Через це у мами стався нервовий зрив», – додає Анна Клебан.

На офіційній сторінці підприємства «Бадер-Україна» пообіцяли провести службове розслідування.

«За попередніми даними, ще 26 листопада у медпункті зафіксували звернення працівниці Наталії Клебан зі скаргами на кровотечу. Їй надали медикаментозну допомогу, рекомендували повернутись додому і звернутись до лікаря. Відтак, відкритим залишається питання, чому наступного дня пані Наталя з’явилась на робочому місці. Сьогодні вже домовлено про спільну зустріч сторін для детального вивчення всіх обставин. Обіцяємо, що не будемо приховувати результатів внутрішньої перевірки та вжити всіх необхідних заходів. Навіть, якщо для цього потрібно буде здійснити кадрові зміни на підприємстві. Наразі хочемо заявити, що безпека та здоров’я працівників для нас були одним із пріоритетів. Ці цінності роз’яснювались усім працівникам ще до початку роботи», – зазначили на підприємстві.

Вчора, 29 листопада, Анна Клебан зустрічалася з маминим керівництвом.

«Вони мені показали журнал з медпункту, де чітко зазначено, що 26 листопада мама зверталася з високим тиском. Кровотеча ж у неї відкрилася наступного дня, – додає Анна. – Не можна так ставитися до своїх працівників».

Зараз Наталія Клебан перебуває на лікарняному. Після одужання вирішить, чи повертатися їй назад на роботу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини