Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Маріуполь – серце цієї війни”: Зеленський розповів, як оборона міста впливає на переговори з рф
10 Квітня, 13:40

“Маріуполь – серце цієї війни”: Зеленський розповів, як оборона міста впливає на переговори з рф

Якщо Україна втратить Маріуполь, то росія може і не погодитись на переговори. Про це в інтерв’ю для APNews сказав президент Володимир Зеленський, пише Суспільне.

Маріуполь — це таке серце цієї війни на сьогодні. Воно б’ється — ми воюємо, ми міцні. Воно перестане, якщо битися — у нас будуть більш слабкі позиції. Вони — люди, які відтягнули на себе велику кількість ворога, — сказав Зеленський.

Як зазначив президент, чим міцніша позиція України в Маріуполі, тим міцніша позиція буде на сході держави і українські позиції будуть більш міцними в ООС.

І якщо вони будуть більш міцними, то і стіл перемовин буде для нас більш наближеним, і у нас будуть переваги в діалозі з рф. Якщо у нас ситуація буде слабка в усіх цих напрямках, то ми можемо не дочекатися на зустріч, — сказав президент.

Адже тоді росія, за словами Зеленського, спробує повернутися в деокуповані міста.

Вони можуть піти і на це. І там вже наша ситуація в перемовинах буде більш слабка і навіть, може, не цікава для російської сторони. Так може бути. На жаль, ми констатуємо. Ми віримо в інакший результат, ми віримо в нашу перемогу, — розповів Зеленський.

Схожі новини