Матч збірних на “Арені-Львів” відбудеться без глядачів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Матч збірних на “Арені-Львів” відбудеться без глядачів
30 Серпня, 13:25

Матч збірних на “Арені-Львів” відбудеться без глядачів

У четвер, 3-го вересня, на стадіоні “Арена-Львів” відбудеться матч Ліги націй УЄФА 2020-2021 між збірними командами України та Швейцарії. Гра проходитиме без глядачів, передає ЛОДА.

Рішення про проведення футбольного поєдинку між збірними України та Швейцарії у Львові прийняла УЄФА. Відтак квитки на матч не продаватимуть, подивитися його можна буде по телебаченню.

“Матчі Ліги націй, у тому числі поєдинок Україна – Швейцарія, який відбудеться 3 вересня у Львові, проходять під егідою УЄФА. Це означає, що саме УЄФА визначає регламент організації та проведення таких матчів. Крім того, вся підготовча робота до поєдинку відбувається під контролем представників УЄФА, які прибувають для цього у відрядження до Львова. У випадку поєдинку Україна – Швейцарія УЄФА вирішила проводити цю зустріч без глядачів. Тому квитки на матч реалізовуватися не будуть. Так само без глядачів відбудуться і всі матчі Ліги націй, заплановані на вересень”, – каже перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик.

Зазначимо, що без глядачів зараз відбуваються й матчі інших турнірів, які проходять під егідою УЄФА. Зокрема, це кваліфікаційні раунди до Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА.

Фото: Футбол 24.

  • 0
  • 222
Відео