Мати трьох дітей намагалась продати дочку у сексуальне рабство | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мати трьох дітей намагалась продати дочку у сексуальне рабство
12 Червня, 14:58
logo-black

Мати трьох дітей намагалась продати дочку у сексуальне рабство

Антоніна Скляренко

Вчора працівники поліції затримали 38-річну львів’янку. Жінка якраз отримувала винагороду за продаж власної дитини. Свою 17-річну доньку продала до Чехії у сексуальне рабство.

«Затримали зловмисницю у Львівському міжнародному аеропорту. Якраз отримувала 2700 доларів. Після цього мала передати свою дочку для подальшої сексуальної експлуатації. Жінка неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за насильство в сім’ї, проституцію та невиконання батьківських обов’язків. Тепер її затримали за кримінал, – розповідає LMN Світлана Добровольська із Національної поліції Львівщини. – Вже у ході розслідування нашим співробітникам вдалось встановити, що ця жінка підшуковувала «клієнтів», аби продати свою доньку для сексуальної експлуатації».

Як вдалось з’ясувати із власних джерел, горе-мати має вдома ще двох дітей. Найменшому близько 4-х років. Сусіди часто скаржились на крики в сім’ї. Розповідали, що жінка б’є дітей, сама не одружена, але до неї постійно приходять сторонні чоловіки.

Наразі із зловмисницею працюють слідчі. За продаж власної дитини вона може відсидіти 15 років в тюрмі.

З молодшими дітьми та постраждалою донькою зараз працюють соціальні служби.

 

  • 0
  • 2245
Відео