Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медики дослідили, люди з якою групою крові найбільше ризикують підхопити коронавірусну інфекцію
17 Березня, 18:32

Медики дослідили, люди з якою групою крові найбільше ризикують підхопити коронавірусну інфекцію

Люди з ІІ групою крові мають найбільше шансів заразитися новою коронавірусною інфекцією COVID-19, тоді як люди з І – найменше. Про це йдеться у статті китайських дослідників, опублікованій в MedRxiv, пише Global Times.

Роботу провели вісім дослідних установ у Китаї, зокрема й лікарні, які безпосередньо займаються прийманням хворих на COVID-19.

Дослідники проаналізували 2173 випадки зараження коронавірусом, і порівняли розподіл їхніх груп крові з показниками здорових людей, що мешкають в регіоні.

Медики дійшли висновку, що в людей з ІІ групою крові ймовірність зараження COVID-19 на 20% вища, ніж у людей з іншими групами крові, а люди з І групою крові мають найнижчий ризик зараження.

Клінічна вчена, яка не брала участь у дослідженні, заявила Global Times, що метод дослідження заслуговує довіри.

«Статистичний результат наведений лише для довідки, і необхідні додаткові дослідження, щоб з’ясувати, чому люди з певними групами крові легше заражаються цією хворобою» – додала вона.

Водночас експерт з громадської охорони здоров’я на прізвище Лі відкинув дослідження як незначне. Він наголосив, що різниця є невеликою, а отже всі люди потребують однакового захисту.

Нагадаємо, Світом шириться новий вірус з Китаю – інфіковано понад 4000 осіб. Що відомо про смертоносну недугу Світом шириться новий вірус з Китаю – інфіковано понад 4000 осіб. Спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

a04bc85-jpg-symptoms-covid1-3
  • 0
  • 6755
Схожі новини