«Мені не соромно за час, і роботу, яку я провів у цьому клубі»: Юрій Бакалов про свою співпрацю у ФК «Львів» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Мені не соромно за час, і роботу, яку я провів у цьому клубі»: Юрій Бакалов про свою співпрацю у ФК «Львів»
10 Квітня, 16:38

«Мені не соромно за час, і роботу, яку я провів у цьому клубі»: Юрій Бакалов про свою співпрацю у ФК «Львів»

У понеділок Юрій Бакалов покинув ФК «Львів». Контракт було розірвано за згодою сторін. Після того, як у чвертьфінальному поєдинку проти “Зорі” львів’яни програли з рахунком 0:1. Бакалов прокоментував свій вчинок.

«Одне можу сказати: мені не соромно за час, і роботу, яку я провів у цьому клубі і з цією командою. Може, можна було досягти більшого. Але я чесно і сумлінно виконував свої обов’язки. Все інше, як то кажуть, з боку видніше, – каже Бакалов, пише Команда 1. – Напевно, жоден тренер не скаже, що йому вдалося все на 100 відсотків. Я прийшов в команду по ходу чемпіонату, в новий колектив, в якому було багато легіонерів. Клуб робив ставку на латиноамериканських футболістів. У цьому теж є своя специфіка, у них інша ментальність. Тому потрібен був час притертися, зрозуміти вимоги, які ми пропонували. Взимку, як відомо, наш склад знову оновився на 50 відсотків. Тому, що зміг, то і зробив. Мені здається, наша команда грала в футбол, була пізнавана».

Тренер також прокоментував рішення клубу завершити з ним співпрацю після матчу «Львова» і «Зорі».

«Є факт відставки, офіційний коментар клубу, який опублікований на сайті Львова. Розвивати цю тему не хотілося б. Але таємниці не буде, якщо скажу, що у нас була напередодні зустріч з віце-президентом клубу. Ми поговорили по-спортивному, по-чоловічому і було прийнято таке рішення. Що стосується Кубка. Ми грали останні два матчі з серйозними кадровими проблемами. У нас випало з обойми два гравця основного складу. Чи не багато хто помітив, що в запасі залишалися тільки хлопці з дублюючого складу», – додає Бакалов. – Зараз можна перезавантажитися. Але не хотілося б, щоб пауза була дуже тривалою. Хочеться працювати, є бажання не зупинятися в тренерській роботі».

  • 0
  • 203
Відео