Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканець Стрийщини втратив нирку та позбувся пухлини
21 Березня, 18:02

Мешканець Стрийщини втратив нирку та позбувся пухлини

58-річний мешканець Стрийського району 10 днів проходив з розірваною ниркою та великою кровотечею після удару м’ячем, але це його і врятувало. Про випадок повідомляє Захід.нет.

“У неділю, на початку березня я грав з друзями в футбол, – каже Михайло Г. повідомляє Захід.нет, – Під час гри в мене поцілив м’яч і дуже сильно вдарив. Я тоді не звернув на це особливої уваги. У перші дні мене нічого не боліло, а от в середу я відчув різкий біль в попереку. Боліло дуже сильно, навіть після того, як випив таблетку. Я думав, що у мене радикуліт. 10 днів я пив різні таблетки і мучився, але коли терпіти вже не зміг, то поїхав в лікарню».

Місцеві лікарі виявили у чоловіка велику гематому і запідозрили пухлину кишківника, яка розірвалася. Однак на операційному столі медики зрозуміли, що помилялися і терміново відправили пацієнта до Львівського обласної клінічної лікарні.

Там під час операції з’ясували, що у воротах нирки чоловіка була пухлина, про яку він не знав, бо не робив УЗД нирок.

Від сильного удару пухлина розірвалася, а нирка почала кровоточити.

«Не було би щастя, так нещастя помогло, – кажуть лікарі, які проводили операцію, повідомляє Захід.нет, – Якби не той несподіваний удар м’ячем, чоловік і не знав би, що у нього в нирці є пухлина. А цей випадок допоміг йому вчасно її позбутися.”

Чоловік втратив близько трьох літрів крові. Лікарі видалили гематому, пухлину та нирку. Зараз Михайло Г. почувається вже значно краще.

Фото: http://mignews.com

Схожі новини