Мешканці Кам’янка-Бузької отримують воду з паливно-мастильними матеріалами та відходами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканці Кам’янка-Бузької отримують воду з паливно-мастильними матеріалами та відходами
03 Лютого, 13:29
logo-black

Мешканці Кам’янка-Бузької отримують воду з паливно-мастильними матеріалами та відходами

Юлія Швидко

31 січня мешканці Кам’янка-Бузької помітили, що на річці Кам’янка, яка впадає у Західний Буг, з’явилися великі кольорові жирні круги. Місцева жителька Олена Ткачук сфотографувала стан річки та оприлюднила через соцмережі.

«Річка проходить через усе місто. Я живу неподалік від неї, кожен день переходжу через міст, – каже LMN Олена Ткачук. – 31 січня я йшла у поліклініку. Упустила очі вниз, глянула у воду – а там жах. Це схоже, що хтось вилив паливо-мастильні матеріали. До речі, це вже не перший раз. Наступного дня вода у річці далі була брудною».

Місцеві подейкують, що хтось біля річки зробив мийку для авто. Інші ж говорять, що у Кам’янку зливають відходи зі сусідньої 5-поверхівки.

«Можливо, бо інколи з річки смердить каналізацією. Напевно, кожен власник приватного будинку свої відходи зливає у річку, – додає Олена. – Цього разу екологів не викликали. Вони знають, що у нас відбувається. У попередні рази приїжджали. Але це нічого не дало.

Прикро, що таке відбувається. Вода з річки йде у наші криниці. На вулиці Федьковича, де я мешкаю, немає міського водопостачання. Один сусід лише має водопровід. Він мусив далеко рити рови, аби провести воду до хати.  У нас – ж скважини чи криниці. І таку воду ми змушені пити».

Фото: Олени Ткачук

Відео