Мешканці Львівської громади зможуть здати на утилізацію небезпечні відходи: коли та куди приносити | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканці Львівської громади зможуть здати на утилізацію небезпечні відходи: коли та куди приносити
01 Березня, 14:16

Мешканці Львівської громади зможуть здати на утилізацію небезпечні відходи: коли та куди приносити

Впродовж березня мешканці Львівської територіальної громади зможуть безкоштовно здати на утилізацію відпрацьовані лампи, термометри та батарейки. Як повідомили у Львівській ОВА, зробити це можна буде у мобільних пунктах збору.

«На території Львівської територіальної громади активно діють мобільні пункти для прийому небезпечних відходів. Ця ініціатива є важливим кроком у створенні екологічної та відповідальної спільноти. Жителі громади мають можливість здавати відпрацьовані батарейки, лампи та ртутні термометри протягом березня, враховуючи важливість правильної утилізації цих матеріалів» – розповідає т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик.

Також організували додаткові стоянки Екобуса у м. Дубляни, с. Лисиничі, с. Зашків та с. Рясне – Руське.

З розкладом зупинок Екобуса в межах територіальної громади Львова у березні 2024 року можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що ДП«Боднарівка» безкоштовно приймає небезпечні відходи від місцевих мешканців. Кожна людина може здати на переробку та утилізацію до 10 кг батарейок, 10 лампочок та 5 ртутних термометрів.

Лампочки та ртутні термометри необхідно здавати неушкодженими та в упаковці виробника. Якщо такої упаковки немає, рекомендується використовувати безпечні контейнери, такі як картон або папір, щоб уникнути можливих пошкоджень.

 

 

Відео