Мешканці найбільш зруйнованих будинків через ракетний удар 15 серпня отримають компенсанцію на оренду житла | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканці найбільш зруйнованих будинків через ракетний удар 15 серпня отримають компенсанцію на оренду житла
18 Серпня, 15:53

Мешканці найбільш зруйнованих будинків через ракетний удар 15 серпня отримають компенсанцію на оренду житла

Сьогодні, 18 серпня, виконком затвердив список із 11 осіб-власників квартир, які отримуватимуть матеріальну допомогу на оренду житла внаслідок ракетного обстрілу будинку №29, на вул. Каховській. Кошти надходитимуть на індивідуальні рахунки мешканців щомісяця,  допоки їх житло не відновлять.

Про це повідомили у міській раді.

За словами керівника управління житлового господарства ЛМР Владислава Іванова, очікується, що перелік мешканців ще буде доповнюватись.

«Ми очікуємо ще 9 заяв від власників квартир цього будинку. І районна адміністрація, і управляюча компанія вже телефонували цим мешканцям, аби вони написали відповідні заяви. У дворі працює виїзний ЦНАП, всі документи можна подати там», – повідомив Владислав Іванов.

Крім того, керівник Залізничної райадміністрації Ігор Савка запевнив, що компенсацію на оренду житла зможуть  отримати усі власники квартир у двох під’їздах на вул. Каховській, 29 – загалом 20-ти помешкань.

«Розмір матеріальної допомоги на тимчасову оренду житла такий же, як і для мешканців зруйнованих російською ракетою будинків на вул. Стрийській: 10 тис. грн власникам 1-кімнатних квартир, 12 тис. грн – власникам 2-кімнатних квартир та 15 тис. грн – власникам 3-кімнатних та понад 3-кімнатних помешкань»,  – йдеться у повідомленні.

Матеріальну допомогу виплачуватиме ЛКП «Сигнівка». Гроші надходитимуть раз в місяць на індивідуальні рахунки мешканців.

Зазначається, що із міського бюджету передбачили кошти  і за вибиті вікна та двері у житлових будинках. Зокрема, 12 тис грн – за вибиті вибуховою хвилею вікна (розрахунок за одне вікно), 8 тис грн – за вибиті вхідні двері.

Нагадаємо, у вівторок, 15 серпня, російська федерація ракетами вдарила по Львову. Уламки ракет впали на багатоквартирні житлові будинки на вулицях Патона та Каховській. Пошкоджено більше ста помешкань, вибито понад 500 вікон. Одна з ракет поцілила у павільйон на території дитячого садочку «Казка» на вул. Патона. 4.

Відео