Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканці Жовкви самостійно створюють парк
11 Березня, 16:41
logo-black

Мешканці Жовкви самостійно створюють парк

Антоніна Скляренко

Майже 2 тисячі дерев планують висадити жовківчани на території парку, що в районі “Нової Жовкви”. Хочуть облагородити місце відпочинку за власний кошт, а потім передати на баланс міської ради.

«Нам в міській раді ще два роки тому виділили 2 гектари землі. Дуже хотілося облагородити цю територію і створити для дітей місце відпочинку. Знайшов однодумців серед підприємців та меценатів. Хтось помагав грошима, хтось матеріалами. Прості люди – робочою силою», – розповідає Ігор Олексин, приватний підприємиць із Жовкви.

На території парку висадять дерева, облаштують волейбольну площадку та зроблять міні-стадіон, бігові доріжки. А ще поставлять турніки та бруси.

«В мене самого 5 дітей. І мені як батькові хочеться, аби вони час проводили не вдома за гаджетом, а на свіжому повітрі. А вийти зараз не дуже є де у місті. Тому і взялися до такої роботи. Все за кошти небайдужих людей. З бюджету не взяли ні копійки. Не хочемо, щоб хтось піарився потім на громадській роботі. Зараз кинулися до праці, бо вже 6 планів у тому місці приватизовані під будівництво приватними особами. Не хотілося б, щоб і решту роздали. Як то в нас буває – одну ділянку отримає атошник, а попри нього ще 10 роздадуть на ліво і на право», – каже Олексин.

Зараз просять відгукнутися жовківчан, аби допомогли з висадкою дерев.

«Одна людина за день садить до 50 дерев. А ми маємо трохи більше тисячі. З лісгоспу виділили безкоштовно дворічні модрини, клени, липи, дуби. Зараз робимо розбивку. Думаю, люди зійдуться і за кілька днів висадимо. Коли парк доведемо до пуття, передамо на баланс міської ради. Треба буде потім комусь ним опікуватись», – додає чоловік.

Схожі новини