Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканці Золочівщини опинились лікарні через те, що переплутали лікер з антифризом
15 Травня, 18:43

Мешканці Золочівщини опинились лікарні через те, що переплутали лікер з антифризом

Двоє мешканців Золочівського району потрапили до Львівської обласної клінічної лікарні. Чоловіки віком 51 та 71 років помилково випили антифриз. Про це повідомляє «Суспільне».

Відомо, що чоловіки потрапили до лікарні наприкінці квітня. Вони разом випивали і переплутали рідину із рожевим забарвленням  з лікером, відтак випили антифриз. На наступний день одному із них стало погано.

«51-річний чоловік став неадекватний, дезорієнтований, неспокійний. Це клініка, яка схожа до інсультів. Родичі викликали швидку, привезли сюди. Оскільки стало відомо, що вони вживали рідину схожу на тосол та антифриз, одразу з приймального відділення, тільки набравши аналізи, ми навіть не чекали їхніх результатів — ми почали гемодіаліз», — зазначає нефрологиня Наталія Поврозник.

Чоловіка госпіталізували у реанімацію. Потім протягом шести годин йому проводили діаліз.

Водночас, інший чоловік, потрапив до лікарні пізніше. Його госпіталізували у лікарню в Буську, де у нього зафіксували схожі симптоми до інсульту. Львівські лікарі зателефонували колегам і повідомили, що чоловіки разом випили антифриз. Відтак, 71-річного пацієнта також відправили до Львівської обласної клінічної лікарні, де також розпочали гемодіаліз.

«Старшому пацієнту, окрім гемодіалізу проводили інфузійну терапію. У нього була олігурія (тобто зменшення сечі), а після гемодіалізу він мав по 6 літрів сечі. Відповідно, ми були змушені додати інфузійну терапію і відкоригувати електроліти», — розповіла Наталія Поврозник.

Пацієнтів виписали з лікарні 9 та 11 травня після того, як їхній стан стабілізувався.

Схожі новини