Мешканця Самбірщини судитимуть за домашнє насильство над 88-річною бабцею | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканця Самбірщини судитимуть за домашнє насильство над 88-річною бабцею
22 Березня, 14:48

Мешканця Самбірщини судитимуть за домашнє насильство над 88-річною бабцею

На Самбірщині до суду скерували обвинувальний акт відносно раніше судимого 37-річного чоловіка за фактами домашнього насильства та заподіяння умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження. Чоловік знущався над своєю бабусею. Про це сьогодні повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в одному із сіл Самбірського району місцевий мешканець проживав разом із своєю 88-річною бабусею. Чоловік не мав постійної роботи та часто зловживав алкоголем і систематично вчиняв безпідставні сварки та ображав жінку, – розповідають у прокуратурі.

Чоловік під алкологем неодноразово висловлювався до потерпілої нецензурними словами, принижував та залякував фізичною розправою. Самовільно брав на алкоголь гроші з її пенсії. Внаслідок чого, літня жінка побоювалася за безпеку свого життя.

Окрім цього, в січні цього року фігурант, після чергового розпивання алкоголю, прийшов додому та знову вчинив конфлікт, при цьому почав наносити удари ногами по тілу потерпілої. Як наслідок – в останньої перелом ноги та тривалий розлад здоров’я.

Відео